Overslaan en naar de inhoud gaan

De kerkenraad heeft besloten om per 15 augustus een beroep uit te brengen op ds. L.W. de Haan uit Genderen,
Ds. L.W. de Haan is op 23 januari 1990 geboren in Zwolle. Hij groeide op in Rouveen, ging naar het VWO op de Pieter Zandt Scholengemeenschap in Kampen. Vervolgens studeerde hij theologie in Utrecht en Amsterdam. 
Ds. de Haan was catecheet in onze gemeente van oktober 2016 t/m maart 2017. Sinds september 2017 is hij predikant van de Hervormde Gemeente te Genderen.
Op zondag 21 augustus hoopt de dan beroepen predikant de eredienst te leiden.
Na afloop van de dienst is er gelegenheid kennis te maken onder het genot van koffie, thee of fris op het plein voor het Trefpunt.
Daarna zal er in het Trefpunt een presentatie over onze gemeente gehouden worden. Ook zal ds. de Haan iets over zichzelf vertellen. 
De kennismaking wordt afgesloten met een eenvoudige maaltijd. Heel de gemeente is hierbij uitgenodigd. Wel vooraf even opgeven, uiterlijk op donderdag 18 augustus bij scriba Sietze Kattenberg, via de mail:via de mail: scriba [at] hervormdmastenbroek.nl  of via de app: 06-54752463.